PRYDNADSVAPEN samt VÄRJOR, 7 delar.

87084. PRYDNADSVAPEN samt VÄRJOR, 7 delar.

Brandyxa, spikklubba samt svärd. Längd 46 - 65 cm.

Slitage. Svärdet med stöt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 036