FICKUR, silver, Halda Fickurfabrik, 1899.

87069. FICKUR, silver, Halda Fickurfabrik, 1899.

Diameter 48 mm. Märkt i verk/urtavla/boett. Stämplad V6 (1899), HH (Henning Hammarlund, verksam 1888-1914). Nr 9858.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 6 882