VÄggpendyl 1900-tal, Amerikaur, 1800-tal samt lampetter ett par.

87045. VÄggpendyl 1900-tal, Amerikaur, 1800-tal samt lampetter ett par.

Förgylld rokokostil höjd 55 cm. 8-kantig jacaranda,samt ett par Gjutna vägglampetter.

Förgyllning med betydande skador.Plant glas delvis utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 930