PARTI Mässing,koppar samt krus.1800-1900-tal.

87043. PARTI Mässing,koppar samt krus.1800-1900-tal.

Blåvit kruka Gustafsberg,strykjärn,serveringskanna,ljusstakar och bjällra i mässing,4 kopparformaroch järngrytaoch ljussax.Totalt 14 delar.

Strykjärn saknar lod, en form bucklig, för övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 568