PARTI GLAS, 11 delar, "Intermezzo", Erika Lagerbielke, Orrefors, modellen formgiven 1985.

87030. PARTI GLAS, 11 delar, "Intermezzo", Erika Lagerbielke, Orrefors, modellen formgiven 1985.

Bestående av 5 st champangeglas, 2 st cognacskupor, 3 st snapsglas, skål på fot.

Bruksslitage, ett snapsglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 256