BYRÅ, 1900-talets första hälft.

87016. BYRÅ, 1900-talets första hälft.

Vitmålad. Tre lådor. Längd 89, bredd 43,5, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 568