GLAS- samt KAFFESERVIS, sent 1900-tal.

87009. GLAS- samt KAFFESERVIS, sent 1900-tal.

6 Grogg+6 vattenglas samt karaff,Reijmyre Vinrankan. 11 koppar,fat o assietter,samt cylinderformad vas Hackefors, Linnea Borealis.

Gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott bruksskick.

Antal besök: 933