STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

86957. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

Stål. Stegen klädda med rött laminat. Märkt i stålet.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 61 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 881