OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter äldre porträtt, föreställande Eric Arf. Sparre, olja på duk.

86846. OKÄND KONSTNÄR. Kopia efter äldre porträtt, föreställande Eric Arf. Sparre, olja på duk.

Signerad á tergo M. Sparre 1891, 90 x 67 cm.

Slitage, smärre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre dukskador.

Antal besök: 1 565