3 fat Rörstrand 1800-tal, vändhund England 1800-tal. Penselställ, 2 koppar, 2 fat och del till cabaret emalj, Kina 1700/1800-tal. Höjd 2-15 cm.
Nagg, sprickor, lagningar, skador.