JAKTTROFÉ, älghuvud, 1900-tal.

86796. JAKTTROFÉ, älghuvud, 1900-tal.

Uppstoppat älghuvud monterat på träplatta.
Från mule till vägg längd ca 77 cm.

Smärre slitage, mindre skada vid mule.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 919