BICORNE med hattask, AF Bodecker, Stockholm, omkring 1900.

86793. BICORNE med hattask, AF Bodecker, Stockholm, omkring 1900.

Troligen kustartilleriet. Askens längd ca 54 cm.

Slitage, ställvist hårt. Ask med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 490