STOLAR, 6 st, senbarock/rokoko, 1700-tal.

86774. STOLAR, 6 st, senbarock/rokoko, 1700-tal.

Genombruten rygg med balusterbricka. Skuren dekor. H-kryss.

Slitage, smärre skador och lagningar, renoverade och kompletterade, fläckad klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 244