ALBIN AMELIN (1902-1975). Fiskare i hamnen. Olja på duk.

86738. ALBIN AMELIN (1902-1975). Fiskare i hamnen. Olja på duk.

Signerad och daterad Amelin 53. 100 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 743