STURE WIKSTRÖM. Akvarell, signerad.

86624. STURE WIKSTRÖM. Akvarell, signerad.

Komposition med figurer, 50 x 70 cm.

glas solkigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

glas solkigt.

Antal besök: 2 091