TEVAGN, med kakelplattor, gustavianskstil, 1900-tal.

86567. TEVAGN, med kakelplattor, gustavianskstil, 1900-tal.

Tevagn, med kakelplattor, gustavianskstil, 1900-tal
Bredd 82, djup 52, höjd 64 cm.

Bruksslitage, stötmärken, nagg, spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 321