EDA DOUSCHA. Olja på pannå, signerad 1931.

86535. EDA DOUSCHA. Olja på pannå, signerad 1931.

"mot Måseskär", 32 x 40 cm.

Krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

"mot Måseskär", 32 x 40 cm.

Krackelerad.

Antal besök: 1 843