FÄLLBORD, 1900-tal.

FÄLLBORD, 1900-tal.
86531. FÄLLBORD, 1900-tal.

Rotfanerad rektangulär skiva. Pelarfot med tre avslutande ben.
Längd 55, bredd 44, höjd 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
86531. FÄLLBORD, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 571