OVE JONSSON. Frank Sinatra. Fotografi. Stämpelsignerad a tergo. 1/10 -91.

86448. OVE JONSSON. Frank Sinatra. Fotografi. Stämpelsignerad a tergo. 1/10 -91.

23,5x17 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5x17 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 618