ASSISTENT MED TILLBEHÖR, Elektrolux, 1900-talets mitt.

86447. ASSISTENT MED TILLBEHÖR, Elektrolux, 1900-talets mitt.

Köksassistent med allehanda tillbehör. Mindre kokbok för assistent medföljer.

Plastdelar med slitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019