KOFFERT, tidigt 1900-tal.

KOFFERT, tidigt 1900-tal.
86430. KOFFERT, tidigt 1900-tal.

Handtag i läder. Målad gul/blå rand och initialerna SR.

Slitage, ställvisa skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ställvisa skador.

Antal besök: 811