DATOR 5, design Gino Valle för Solari & C.Udine, Italien, 1960-tal.

86377. DATOR 5, design Gino Valle för Solari & C.Udine, Italien, 1960-tal.

Klocka, dag, datum och och månads räknare. Grålackerad plåt och plexiglas. Höjd 33 cm.

Bruksslitage, saknar strömkabel, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 872