Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
BJÖRN ALMVIKEN. Modeller. Olja på duk. Signerad atergo almviken och daterad -96.
86320. BJÖRN ALMVIKEN. Modeller. Olja på duk. Signerad atergo almviken och daterad -96.
85x55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
85x55 cm.
Garpenhus Auktioner
979