SOFFBORD, med lejontassar, 1900-tal.

86247. SOFFBORD, med lejontassar, 1900-tal.

Diameter 70, höjd 63 cm.

Slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70, höjd 63 cm.

Slitage, fanerskador.

Antal besök: 2 126