KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg, Upsala Ekeby med mera.

86173. KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg, Upsala Ekeby med mera.

Kruka, Rörstrand, 10 assietter, ALP Lidköping, Forseth, gräddkanna samt sockerskål, Jani, med mera.

Bruksslitage, gräddkanna med nagg. Väggtavla, Upsala Ekeby, glasyrnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 907