GLAS och KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg.

86155. GLAS och KERAMIKFÖREMÅL, bl.a. Rörstrand, Gustavsberg.

Karaffer, kaffekoppar, assietter med mera.

Karaff saknar en plopp, nagg, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 916