PARTI, 18 delar.

86053. PARTI, 18 delar.

Ljusstakar, ett par, grönfärgat glas, möjligen Rejmyre. Höjd 17 cm.
Ljusstakar, ett par, gulmetall, Scandia. Höjd 22 cm.
Skål, Kosta. Höjd 7 cm.
10 glasunderlägg, gulmetall.
Figurin, flicka, NAO, Spanien. Höjd 22 cm.
Bricka, guldfärgad metall. Diameter 30 cm.
Karott med lock, "Picknick", Rörstrand.

Lätt bruksslitage, picknick karotten med spricka och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
86053. PARTI, 18 delar.

Skål, Kosta. Höjd 7 cm.
10 glasunderlägg, gulmetall.

Antal besök: 955