Ljusstakar, ett par, grönfärgat glas, möjligen Rejmyre. Höjd 17 cm.
Ljusstakar, ett par, gulmetall, Scandia. Höjd 22 cm.
Skål, Kosta. Höjd 7 cm.
10 glasunderlägg, gulmetall.
Figurin, flicka, NAO, Spanien. Höjd 22 cm.
Bricka, guldfärgad metall. Diameter 30 cm.
Karott med lock, "Picknick", Rörstrand.
Lätt bruksslitage, picknick karotten med spricka och nagg.
Skål, Kosta. Höjd 7 cm.
10 glasunderlägg, gulmetall.