SERVISDELAR, 53 delar, Eschenbach, "Roswitha", Germany US-Zone, 1940-tal.

86042. SERVISDELAR, 53 delar, Eschenbach, "Roswitha", Germany US-Zone, 1940-tal.

1 kanna.
1 såsskål.
2 djupa uppläggningsfat.
5 uppläggningsfat.
4 djupa fat.
11 assietter.
9 flata tallrikar, mindre modell.
19 flata tallrikar.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 kanna.
1 såsskål.
2 djupa uppläggningsfat.
5 uppläggningsfat.
4 djupa fat.
11 assietter.
19 flata tallrikar.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 3 490