LARS GYNNING. Kor på bete. Olja på pannå. Signerad L.Gynning och daterad 44.

86039. LARS GYNNING. Kor på bete. Olja på pannå. Signerad L.Gynning och daterad 44.

25 x 42 cm.

Åldersrealaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 42 cm.

Åldersrealaterat slitage.

Antal besök: 1 088