BOKHYLLA, betsat trä, 1900-talets mitt.

85990. BOKHYLLA, betsat trä, 1900-talets mitt.

Låg rektangulär bokhylla. Ett justerbart hyllplan.
Längd 99 cm.
Bredd 24 cm.
Höjd 71 cm.

Bruksslitage. Topp med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 99 cm.
Bredd 24 cm.
Höjd 71 cm.

Bruksslitage. Topp med repor.

Antal besök: 1 268