BOKHYLLA, betsat trä, 1900-talets mitt.

85989. BOKHYLLA, betsat trä, 1900-talets mitt.

Låg rektangulär bokhylla. 3 löstagbara hyllplan, kvadratiska fötter.
Längd 109 cm.
Bredd 25,5 cm.
Höjd 78 cm.

Bruksslitage så som någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 109 cm.
Bredd 25,5 cm.
Höjd 78 cm.

Antal besök: 10 449