OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-talets förra hälft.

85979. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, 1800-talets förra hälft.

58 x 78 cm.

Färgkrackelering. Uppfodrad.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 78 cm.

Färgkrackelering. Uppfodrad.

Antal besök: 973