VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, 1920/30-tal.

85937. VAS, glas, Simon Gate, Orrefors, 1920/30-tal.

Tonat glas, etsad dekor, höjd ca 16,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 293