SOCKERSKÅL, TÅNG, GRÄDDSNIPA, BRICKA, silver, rokokostil, 1900-tal.

85925. SOCKERSKÅL, TÅNG, GRÄDDSNIPA, BRICKA, silver, rokokostil, 1900-tal.

Sockerskål med tång, gräddsnipa, bricka, rokokostil.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 090