SKEDAR, 5 st, silver, Köpenhamn, Danmark, 17/1800-tal.

85869. SKEDAR, 5 st, silver, Köpenhamn, Danmark, 17/1800-tal.

Frederik Fabritius guardeinmærke. Längd ca 22 cm vardera.
Total vikt ca 270 g.

Slitage och gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 270 g.

Slitage och gravyr.

Antal besök: 1 176