Oljemålning på duk, signerad S. Isaksson -51.

85862. Oljemålning på duk, signerad S. Isaksson -51.

"Blomsterstilleben".
42x33 cm.

Ram med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Blomsterstilleben".
42x33 cm.

Ram med lagning.

Antal besök: 2 370