MINIATYRER, 4 st, 1900-tal.

85826. MINIATYRER, 4 st, 1900-tal.

Jenny Lind, Carl Michael Bellman, Ludwig van Beethoven och Madame Pomadour.
Olika storlekar höjd 10-12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 859