LASSE ÅBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 167/300.

85825. LASSE ÅBERG. Färglitografi, signerad och numrerad 167/300.

"Ingemar Stenmark", 47 x 31 cm.

Bladet något skadat.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladet något skadat.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 1 449