BÄGARE, silver, Jonas Berg, Stockholm (verksam 1751-1788).

85799. BÄGARE, silver, Jonas Berg, Stockholm (verksam 1751-1788).

Delvis förgylld. Svisselerad dekor. Höjd 10,5. Vikt ca 92 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 551