CLARENCE HENRY ROE. Olja på duk, signerad.

85791. CLARENCE HENRY ROE. Olja på duk, signerad.

Landskapsmotiv. 80 x 56 cm.

Omfattande färgbortfall samt färgkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskapsmotiv. 80 x 56 cm.

Antal besök: 1 354