CLAUDE JOSEPH VERNET. HANS EFTERFÖLJARE. Olja på duk, signerad CRF.

85778. CLAUDE JOSEPH VERNET. HANS EFTERFÖLJARE. Olja på duk, signerad CRF.

Skeppsbrott. 86 x 56 cm.

Omfattande krackelering. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skeppsbrott. 86 x 56 cm.

Antal besök: 3 708