SPEGEL, 1950-tal.

SPEGEL, 1950-tal.
85727. SPEGEL, 1950-tal.

Rektangulär form, förgylld träram. Rektangulär mittspegel, ramverk med rombformade fasade spegelglas.
Höjd 122 cm.
Bredd 58 cm.

Förgyllning med lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
85727. SPEGEL, 1950-tal.

Höjd 122 cm.
Bredd 58 cm.

Förgyllning med lätt slitage.

Antal besök: 4 178