STOLAR, 6 st, varierande modeller, 1800-tal.

85647. STOLAR, 6 st, varierande modeller, 1800-tal.

Svängda resp. kopplade ben.

Slitage och skador, renoverade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängda resp. kopplade ben.

Antal besök: 654