STARKVINSGLAS, 5 st, "Odelberg Junior", Kosta.

85627. STARKVINSGLAS, 5 st, "Odelberg Junior", Kosta.

Höjd ca 9 cm.

Bruksslitage, ett lagat glas medföljer, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9 cm.

Antal besök: 886