FAT, koppar, märkt V.K. under krona, 1800-tal.

85492. FAT, koppar, märkt V.K. under krona, 1800-tal.

Längd 57 cm.

Slitage, bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 57 cm.

Slitage, bucklor, repor.

Antal besök: 1 085