YTTERFODER 3 st, porslin. 1900-tal.

854680. YTTERFODER 3 st, porslin. 1900-tal.

Freiberger, Upsala Ekeby samt omärkt. Höjd 13-14 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 328