LARS HOFFSTEN. etsning, signerad och daterad 1982.

85368. LARS HOFFSTEN. etsning, signerad och daterad 1982.

"Eva". Provtryck. Plåtstorlek 30,5 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 299