KOBRATELEFON, LM Ericsson.

KOBRATELEFON, LM Ericsson.
853498. KOBRATELEFON, LM Ericsson.

Benvit, Höjd ca 21.5 cm.

Bruksslitage, mindre repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benvit, Höjd ca 21.5 cm.

Antal besök: 238