CIGARETTÄNDARE, Dunhill.

CIGARETTÄNDARE, Dunhill.
85345. CIGARETTÄNDARE, Dunhill.

Läderfodral. Förgylld, höjd ca 6,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 990