PLÅTBURK, Mazetti, 1900-tal.

PLÅTBURK, Mazetti, 1900-tal.
85247. PLÅTBURK, Mazetti, 1900-tal.

Polykromt bemålad i allmogestil. Längd 36 cm.

Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor.

Antal besök: 1 292